Regulamin

REGULAMIN NASZYCH USŁUG I ZASADY WSPÓŁPRACY:


Firma PPDTiS zajmuje się pomocą w pisaniu prac dyplomowych, licencjackich, magisterskich, inżynierskich oraz redagowaniem teksów edukacyjnych i wzorcowych na potrzeby Klientów. Klient określa zakres tematyczny opracowania oraz jego objętość.


1. Kontakt z naszą firmą (PPDTiS Usługi Edukacyjne) jest możliwy na czterech różnych kanałach: 
a) przez naszą stronę na Facebooku poprzez zakładkę "Napisz wiadomość"
b) przez e-mail: pisanie@g.pl
c) przez formularz kontaktowy z naszej strony www: http://prace-dyplomowe.com.pl/ 
d) przez telefon komórkowy: 530-36-33-36 - nie odpowiadamy na smsy w stylu "jaka cena?" 
2. Kontakt z nami wymaga udostępnienia kilku danych osobowych: Imię i nazwisko (w przypadku kontaktu Facebook, numeru telefonu (w przypadku kontaktu telefonicznego - nie odbieramy numerów zastrzeżonych) oraz adresu e-mail. Dane osobowe są wykorzystywane wyłącznie na potrzeby kontaktu. Nie zostaną udostępnione podmiotom trzecim oraz nie będą wykorzystywane w celach marketingowych. Zgodnie z ustawodawstwem podlegają one ochronie prawnej i każdy Klient ma prawo do ich aktualizowania i zmiany.
3. Przed każdym rozpoczęciem redagowania pracy Klient jest informowany o przybliżonym koszcie jego wykonania.
4. Rozpoczęcie współpracy z naszą firmą jest możliwe na dwa sposoby:
a) poprzez wysłanie oświadczenia woli na firmowy adres e-mail o następującej treści: "Zgadzam się na ustalone warunki. Proszę wykonać zlecenie (szczegóły zlecenia)"
b) podpisanie umowy w formie pisemnej i przesłanie jej na nasz adres e-mail podpisaną własnoręcznie.
5. Przed przystąpieniem do redagowania tekstu większego niż 30 stron firma może zażądać wpłaty zadatku w wysokości nie większej niż 30% jego wykonania. W przypadku redagowania pracy przekraczających 50 stron - 50%. Zadatek nie podlega zwrotowi, jednak jest odliczany od pozostałej kwoty należnej do wpłaty. 
6. Istnieje możliwość rozłożenia płatności na raty. Płatność ratalna jest umowna - nie jest realizowana za pośrednictwem instytucji finansowych. Warunki płatności ratalnej są ustalane indywidualnie z Klientem i zależą od czasu realizacji zlecenia. 
7. Każdy Klient otrzymuje do swojego zlecenia bezpłatnie raport poświadczający unikatowość pracy (raport antyplagiatowy). Każdy Klient może bezpłatnie otrzymać wyłącznie jeden raport - każdy kolejny raport jest płatny i zależy od liczby stron poddanej sprawdzeniu.
8. Każdemu Klientowi przysługują bezpłatne poprawki do redagowanej pracy, pod warunkiem, że zostaną one zgłoszone w ciągu maksymalnie 3 miesięcy od zakończenia zlecenia. W przeciwnym razie poprawki są dodatkowo płatne zgodnie z wyceną. 
9. Klienci, którzy nie wywiążą się z płatności po zleceniu wykonania pracy:
a) tracą prawo do zwrotu zadatku
b)zredagowana praca dla nich przygotowana wraz z dokładnym opisem zlecenia jest publikowana na naszej stronie www http://prace-dyplomowe.com.pl/ w zakładce "Nieuczciwi Klienci", co uniemożliwia im dalsze wykorzystanie otrzymanego materiału
c) w przypadku ewidentnych prób wyłudzenia oraz oszustwa zostaną podjęte ostrzejsze kroki w tym: zgłoszenie na Policję oraz np. Uczelnię Wyższą.
10. Opłaty za zredagowaną prace Klient dokonuje na wskazany nr konta bankowego (konto mBank), podając w tytule indywidualny numer zlecenia np. ZZ/01/01. 
11. Wszystkie zredagowane prace przez nas  są jedynie wzorami stanowiącymi bazę do własnego zredagowania  pracy dyplomowej. Nie odpowiadamy za sposób ich wykorzystania, w tym łamania praw autorskich oraz poświadczenia nieprawdy o samodzielnym wykonaniu zlecenia.

Telefon 

530-36-33-36

 

email

pisanie@g.pl

Kontakt: 

Tytuł pracy
e-mail
telefon
Wiadomość
Wyślij
Wyślij
Wiadomość została wysłana 
Proszę o usupełnienie wszystkich pól

Pisanie Prac Dyplomowych Tanie i Sprawdzone