O Firmie

 

Na nasz zespół składają się specjaliści z różnych dziedzin np. zarządzania, rachunkowości, ekonomii, informatyki, psychologii, pedagogiki itp. Każda z osób pracujących w naszej firmie posiada wieloletnie doświadczenie w redagowaniu tekstów, opracowywaniu materiałów edukacyjnych, szczególnie w opracowywaniu materiałów akademickich na potrzeby pomocy w pisaniu prac dyplomowych.

 

Doświadczenie w pracy z innymi firmami pozwoliło nam na wyłapanie kilku istotnych niedociągnięć, które często pojawiają się w ich funkcjonowaniu. Chcemy, aby nasza firma była lepsza, a co najważniejsze - aby funkcjonowała na najwyższym poziomie.
Misją firmy Pisanie Prac Dyplomowych Tanie i Sprawdzone jest redagowanie prac dyplomowych, oferowanie usług najlepszych jakościowo, unikatowych, a co najważniejsze takich, dzięki którym każdy nasz Klient bezproblemowo wyjdzie z każdej sytuacji.
Wizją naszej firmy jest przede wszystkim umocnienie swojej pozycji na rynku poprzez narzucenie nowej, jakości usług. Chcemy, aby sposób naszej pracy i nasze wartości były wzorcem do naśladowania dla naszych konkurentów.

 

Co oferujemy?

1. Redagujemy prace dyplomowe na zlecenie. Należy mieć jednak na uwadze, że każde pisaniem tekstu  przez nas stworzone podlega prawom autorskim, a zatem może ono stanowić jedynie wzór do stworzenia własnego opracowania.
2. Udzielamy korepetycji na odległość, dzięki którym zdanie matury z języka polskiego, niemieckiego oraz angielskiego nie będzie żadnym problemem.
3. Przygotowujemy do egzaminów językowych. Wiąże się to z redagowaniem teksów  edukacyjnych, indywidualnej pracy z Klientem oraz prowadzeniem indywidualnych konsultacji. W ramach korepetycji świadczymy również usługi konwersacji w języku obcym.
4.Redagujemy teksty i prace pod względem edytorskim oraz merytorycznym.
5. Prowadzimy badania na potrzeby pomocy w pisaniu prac dyplomowych oraz zajmujemy się ich opracowywaniem.
6. Przygotowujemy projekty do prac inżynierskich.
7. Przygotowujemy prezentacje multimedialne.


Zakres naszych usług jest ogromny, dlatego, jeśli potrzebują Państwo pomocy z innego zakresu prosimy napisać wiadomość.

 

Jesteśmy bardzo młodym i dynamicznie rozwijającym się zespołem, na który składają się wyłącznie osoby wykształcone i posiadające duże doświadczenie zawodowe. Dzięki temu możemy zagwarantować, że nasze usługi cechuje:
1. Unikatowość, co znaczy, że nie sprzedajemy gotowców. Każde opracowanie jest inne i przygotowane zgodnie z wytycznymi Klientów.
2. Terminowość, ponieważ wiemy, że czas jest cenny. Dla nas termin jest świętością.
3. Bezpieczeństwo, które wiąże się ze współpracą z legalnie działającą firmą. Można nas sprawdzić w ogólnopolskich bazach danych.
4. Jakość, czyli to, co dla nas najcenniejsze, ponieważ tylko najwyższa, jakość jest w stanie wywołać zadowolenie u naszych Klientów.
5. Nietuzinkowość, ponieważ zawsze szukamy nowych, lepszych rozwiązań po to, aby nasze realizacje były oceniane jak najwyżej.
6. Uczciwość, ponieważ ustalone warunki współpracy pozostają niezmienne.

Telefon 

530-36-33-36

 

email

pisanie@g.pl

Kontakt: 

Tytuł pracy
e-mail
telefon
Wiadomość
Wyślij
Wyślij
Wiadomość została wysłana 
Proszę o usupełnienie wszystkich pól

Pisanie Prac Dyplomowych Tanie i Sprawdzone